ru ua en
Распечатать
Знову в США! Знову в США!

Зерноочищувальні сепаратори          ПрАТ "ХМЗ" знову в США.                     А1-БМС-6

Подробнее
Бестселлери ХМЗ в Литві! Каунас - Ka pasesi 2023 Бестселлери ХМЗ в Литві! Каунас - Ka pasesi 2023

Цьогоріч відбулася вже 27-ма міжнародна виставка Ka pasesi 2023 в місті Каунас, Литва, яка об’єднала передові технології та найкращих виробників сільськогосподарського обладнання. У рамках своєї продукції, UAB Agrosistemos було представлено і зерноочищувальні cепаратори БСХ-100 та БСХ-12

Подробнее
Новий сепаратор БСХ-250 Новий сепаратор БСХ-250

Наприкінці 2022 року Хорольський механічний завод розробив та випробував новий плоскорешітний сепаратор з круговим рухом марки БСХ-250, покликаний зайняти середню нішу між знаменитими БСХ-200 та БСХ-300.


БСХ-250 вже готовий відправитися до своїх замовників!

Подробнее
Третім будеш? Третім будеш? На заводі почав роботу ще один зварювальний робот. Тепер їх троє.
Подробнее
Grain Storage Forum Elevator 2021. Вище нас - тілько небо. Grain Storage Forum Elevator 2021. Вище нас - тілько небо.

На Grain Storage Forum Elevator 2021 нагородили найкращих представників зернової галузі. Звання найкращого постачальника елеваторного обладнання 2020 отримав Хорольський механічний завод.

Подробнее
«Сарафанне радіо» або Маркетинг із уст в уста. «Сарафанне радіо» або Маркетинг із уст в уста.

У 2019 році завод поставив обладнання для крупозаводу в Австрію. До австрійця приїхав товариш - фермер з Німеччини. Побачив наше обладнання в роботі. Дізнався ціну і восени 2020 року придбав собі БСХ-3-01. Восени 2020, до німецького фермера приїхали його колеги, побачили БСХ-3-01 в роботі, дізнались ціну, здивувались, запитали чи зможемо пофарбувати за їхнім дизайном. На фото, відвантаження 5-ти сепараторів до Німеччини.

Подробнее
«Готовь сани летом, а телегу зимой» «Готовь сани летом, а телегу зимой»

Поздравляем всех с наступившим 2021 годом, надеемся, что он будет хотя бы не хуже предыдущего… :-)

Завод встречает новый год – новой техникой, новыми технологическими разработками и ударным трудом. Мы работали 8, 9 и все субботы в январе будут рабочими.

Желаем всем нашим заказчикам надежной работы оборудования, выполнения производственных планов и конечно, здоровья!

Подробнее
АГРО и Агроэкспо-2020 АГРО и Агроэкспо-2020 На прошедших выставках: АГРО-2020 11 - 14 Августа г. Киев, НК «Експоцентр Украины» и AGROEXPO 2020, которая прошла в Кропивницком с 30 сентября по 3 октября, завод традиционно представил новые образцы оборудования. 
Подробнее
БСХ-400, нова висота – 41 метр. БСХ-400, нова висота – 41 метр.

Завод зробив те, чого раніше не робив. Зібрав сепаратор БСХ-400 в приміщенні замовника. Через отвір 1,7*3,2 метра, на висоті 41 м., були затягнуті деталі і зібраний, поза заводських умов, сепаратор габаритами 3,3*4,1*4 м. 3 заводських спеціаліста, за допомогою талів і ... місцевих помічників, зробили це за 9 днів. Кому буде потрібно, можемо повторити!

Подробнее
"АГРО-2018" "АГРО-2018" Завод взяв участь у Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2018", яка відбувалася з 6 по 9 червня 2018 року в м.Києві, на території Національного Комплексу «Експоцентр України».
Подробнее
Історія успіху двох компаній Історія успіху двох компаній

У 2006 році Компанія «Агропродсервіс» придбала у нас Мінікомбікормову установку МКУ - 1,5 продуктивністю 1,5 тонни за годину. У 2011 році Компанія «Агропродсервіс» запустила комбікормовий завод, укомплектований нашим обладнанням, продуктивністю 10 тонн за годину. За цей час інтенсивність його  роботи зросла до 200 - 250 тонн за добу. У листопаді 2017 року Компанія «Агропродсервіс» звернулася до нас з проханням збільшити продуктивність заводу до 420 тонн за добу.

Подробнее
"Комбікорма-2017" "Комбікорма-2017"

Завод взяв участь в ХI Міжнародній конференції "Сучасне виробництво комбікормів" ("Комбікорма-2017"), яка пройшла з 27 по 29 червня на базі Міжнародної промислової академії. Організаторами конференції стали Союз комбікормщиків, ВНДІ комбікормової промисловості і Міжнародна промислова академія

Подробнее
Модульний комбікормовий завод ЛПК-3м введений в експлуатацію в Уганді Модульний комбікормовий завод ЛПК-3м введений в експлуатацію в Уганді

Спеціалісти заводу повернулися з Уганди. Модульний комбікормовий завод ЛПК-3м введений в експлуатацію. Система керування дозволяє дистанційно керувати процесом виробництва з будь-якого місця нашої планети, де є доступ до інтернету.

Подробнее
Modern Lean Production - запровадження Modern Lean Production - запровадження На заводі розпочато процес впровадження нової схеми виробничого процесу.
Подробнее
Ще один день вдалині від батьківщини Ще один день вдалині від батьківщини Фахівці заводу приступили до шеф-монтажу модульного комбікормового заводу ЛПК-3м в Уганді
Подробнее
Новий листозгинальний прес Bystronic Xpert 150 Новий листозгинальний прес Bystronic Xpert 150

Завод продовжує програму оновлення основних засобів.  В кінці лютого змонтовано і запущено в роботу новий листозгинальний прес Bystronic Xpert 150.

Подробнее
Зернові сепаратори «типу» БСХ

Сьогодні БСХ став настільки впізнаваною маркою, що нові виробники, просуваючи свою продукцію, пишуть «сепаратор типу БСХ». Це своєрідне визнання популярності нашого обладнання. До цього, в інтернеті можна було знайти – сепаратори типу Bühler, PETKUS, Cimbria … тепер і БСХ у цьому списку. :-)

Подробнее