ru ua en

З нами ви не просто заощадите при купівлі - ви заробите більше завдяки якості, надійності і зручності експлуатації. Це підтверджують і терміни  наших гарантій і що більш важливо, реальні терміни експлуатації наших виробів, які значно перевищують розрахункові терміни служби, зазначені в тех. документації

На сьогоднішній день, нашим підприємством введено в експлуатацію сотні технологічних ліній, десятки тисяч одиниць різного устаткування, на вкладці «географія поставок» відображені поки що трохи менше 2 тисяч з понад 16 тисяч одиниць обладнання, вироблених заводом в цьому столітті. База  в процесі заповнення - телефонуйте.

Причини замовити обладнання у нас
Пiдхiд. Індивідуальний підхід до кожного замовника. Від фарбування по вашому дизайну до змін в конструкцію.
Чеснiсть. Чесність. Ми вказуємо реальні характеристики наших виробів і не боїмося показати наших покупців - телефонуйте, приїжджайте до них, запитуйте про досвід експлуатації нашого обладнання.

Ефективнiсть. На рівні кращих світових стандартів.

Термiни. Терміни – реальні. Завод завантажений і не стоїть без замовлень, але якщо ми домовилися– обладнання буде виготовлено точно в строк або раніше.
Цiна-якiсть. Таку якість за такою ціною ви більше ніде не купите – відповідаємо.

  Exim.jpg  
СИМО2.jpg
ХПМ.jpg     ВЕКТОР.jpg
BOKSTUVA.jpg     Агросистемос.jpg
Агний.jpg
Зеромпродмаш.jpg

УКРАГРОМАШ.jpg

Содружество.gif
Прогресс.jpg
ЗАО Колос Белогорья.jpg

Denerdgi.jpg
VectorCompani.jpg
eliteco.jpg
VectorCzech.jpg  
   ТАН.jpg         AGprogect.jpg  

БСХ-400, нова висота – 41 метр. БСХ-400, нова висота – 41 метр.

Завод зробив те, чого раніше не робив. Зібрав сепаратор БСХ-400 в приміщенні замовника. Через отвір 1,7*3,2 метра, на висоті 41 м., були затягнуті деталі і зібраний, поза заводських умов, сепаратор габаритами 3,3*4,1*4 м. 3 заводських спеціаліста, за допомогою талів і ... місцевих помічників, зробили це за 9 днів. Кому буде потрібно, можемо повторити!

Подробнее
"АГРО-2018" "АГРО-2018" Завод взяв участь у Міжнародній агропромисловій виставці "АГРО-2018", яка відбувалася з 6 по 9 червня 2018 року в м.Києві, на території Національного Комплексу «Експоцентр України».
Подробнее
Історія успіху двох компаній Історія успіху двох компаній

У 2006 році Компанія «Агропродсервіс» придбала у нас Мінікомбікормову установку МКУ - 1,5 продуктивністю 1,5 тонни за годину. У 2011 році Компанія «Агропродсервіс» запустила комбікормовий завод, укомплектований нашим обладнанням, продуктивністю 10 тонн за годину. За цей час інтенсивність його  роботи зросла до 200 - 250 тонн за добу. У листопаді 2017 року Компанія «Агропродсервіс» звернулася до нас з проханням збільшити продуктивність заводу до 420 тонн за добу.

Подробнее
История введены в эксплуатацию десятки технологических линий
  • Успешно работающее на рынке
    Предприятие, вполне успешно работающее на рынке зерноперерабатывающего оборудования. Это и зерноочистительные сепараторы производительностью от 3 до 100 т/ч, мучные и крупяные рассева, широкая гамма зернодробилок, различное оборудование для производства круп, нории, шнековые транспортеры и др. Всего более 70 единиц оборудования.
  • Изготовление «под ключ»
    Предприятие, вполне успешно работающее на рынке зерноперерабатывающего оборудования. Это и зерноочистительные сепараторы производительностью от 3 до 100 т/ч, мучные и крупяные рассева, широкая гамма зернодробилок, различное оборудование для производства круп, нории, шнековые транспортеры и др. Всего более 70 единиц оборудования.
ЦЕНА — КАЧЕСТВО

Наш рынок — это не только Украина, а и Россия, Молдова, Узбекистан, Казахстан. И это, прежде всего, по причине разумного соотношения ЦЕНА — КАЧЕСТВО. Высокие цены — это не принцип нашей работы. Деньги зарабатывать не установлением высокой цены, а брать «оборотом». Вот политика, которой руководствуется коллектив нашего завода. И это срабатывает, процент роста реализации по сравнению с 1999 годом составил почти 200%. Делать хорошие машины на плохом оборудовании невозможно. Поэтому значительная часть прибыли уходит на обновление основных средств производства.

В 2000 году была приобретена высокопроизводительная установка плазменного раскроя листового металла с компьютерным управлением «Хорол-1?. В первой половине этого года планируется установление еще одной, более мощной. Покупается металлообрабатывающее оборудование.