ru ua en
Распечатать

ЯК ЗАМОВИТИ?

Замовлення приймаються в довільній формі:

- на електронну пошту: office@mehzavod.com.ua
- на Viber +38(050)403-08-45


У замовленні обов'язково вказується:
- назва компанії чи ПІП особи, що замовляє
- контактна особа та номер телефону для зворотнього зв'язку
- електронна пошта для отримання пропозиції.


Час обробки замовлення залежить від складності та завантаженості. Зазвичай не більше 1-го робочого дня.ОПЛАТА І ВІДВАНТАЖЕННЯ

 
Оплата замовлень проводиться у безготівковій формі на банківський рахунок Хорольського механічного заводу. 


Умови оплати: 

- Передплата 30% від вартості замовлення, 70% - після виконання замовлення; 

- Повна передоплата (100%) замовлення. 


Терміни виготовлення: 

На кожне замовлення встановлюються індивідуальні терміни виготовлення. Потрібно терміново – зробимо! 

Встановлюємо реальні терміни виготовлення та дотримуємося їх. 


Відвантаження: 

- Самовивіз зі складу заводу; 

- Відправка замовлень службами доставки Нова пошта, Делівері (для негабаритних замовлень);

- Доставка замовлень транспортом заводу.До уваги сільськогосподарських товаровиробників України !


Продукція Хорольського механічного заводу включена до «Переліку  вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого протоколом № 2 засідання комісії з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету від 31.05.2017 року»


Одержувачами бюджетних коштів для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва є юридичні особи та фізичні особи - підприємці, основною діяльністю яких є постачання сільськогосподарських товарів (за визначенням, наведеним у п. 2.15 ст. 2 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України"), вироблених ними на власних або орендованих основних засобах, за умови, що питома вага вартості таких сільськогосподарських товарів становить не менше 75% вартості всіх товарів, поставлених такими юридичними та фізичними особами протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів сукупно.


Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення сільськогосподарських товаровиробників вітчизняною технікою та обладнанням для агропромислового комплексу шляхом здійснення часткової компенсації вартості техніки та обладнання, придбаних у виробників та/або їх дилерів.


Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів формується комісією, яка утворюється Мінекономрозвитку.


Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі у розмірі 20% вартості техніки та обладнання (без урахування ПДВ), зазначеної в акті приймання-передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державний банк і придбання до 1 грудня поточного року техніки та обладнання.


Вартість техніки та обладнання, придбаних після 1 грудня поточного року, підлягає частковій компенсації за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на наступний рік.


Для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до державного банку заявки та підтвердні документи щодо придбання техніки та обладнання, а саме: копію платіжного доручення; акт приймання-передачі техніки та обладнання; свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов'язковій державній реєстрації). Форма заявки для отримання часткової компенсації визначається Мінагрополітики.


Порядок використання коштів для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва затверджений постановою КМУ від 01.03.2017 № 130 (опублікований в газеті «Урядовий кур’єр» від 15.03.2017 №49).
Партнерська програма Державного експортно-імпортного банку України «Укрексімбанк» і Хорольського механічного заводу – спеціальні умови кредитування для покупців техніки, що виготовляється заводом:

  • термін кредиту: до 5 років
  • власний авансовий внесок - не менше 30 %

  • відстрочка сплати кредиту: до 9 місяців

  • відсоткова ставка і термін кредитування в гривні:

1 рік

2 роки

3 роки

4 роки

5 років

від

 14,0% річних

від

19,5% річних

від

21,2% річних

від

 22,1% річних

від

22,5% річних


Контакт для консультацій з кредитування:

Португалова Марина Володимирівна, тел. моб: +380 (66) 04-507-40, тел:0532-57-98-35

ел.пошта pmv@pl.eximb.com

Філія АТ «Укрексімбанк» в м. Полтава
36014, м. Полтава, вул. Артема, 1/65, тел. (0532) 57-99-01


Отгрузка.jpg