ru ua en

З нами ви не просто заощадите при купівлі - ви заробите більше завдяки якості, надійності і зручності експлуатації. Це підтверджують і терміни  наших гарантій і що більш важливо, реальні терміни експлуатації наших виробів, які значно перевищують розрахункові терміни служби, зазначені в тех. документації

На сьогоднішній день, нашим підприємством введено в експлуатацію сотні технологічних ліній, десятки тисяч одиниць різного устаткування, на вкладці «географія поставок» відображені поки що трохи менше 2 тисяч з понад 16 тисяч одиниць обладнання, вироблених заводом в цьому столітті. База  в процесі заповнення - телефонуйте.

Причини замовити обладнання у нас
Пiдхiд. Індивідуальний підхід до кожного замовника. Від фарбування по вашому дизайну до змін в конструкцію.
Чеснiсть. Чесність. Ми вказуємо реальні характеристики наших виробів і не боїмося показати наших покупців - телефонуйте, приїжджайте до них, запитуйте про досвід експлуатації нашого обладнання.

Ефективнiсть. На рівні кращих світових стандартів.

Термiни. Терміни – реальні. Завод завантажений і не стоїть без замовлень, але якщо ми домовилися– обладнання буде виготовлено точно в строк або раніше.
Цiна-якiсть. Таку якість за такою ціною ви більше ніде не купите – відповідаємо.


СИМО2.jpg
ХПМ.jpg     ВЕКТОР.jpg
BOKSTUVA.jpg     Агросистемос.jpg
Агний.jpg
AGprogect.jpg

УКРАГРОМАШ.jpg

Содружество.gif
Прогресс.jpg
ЗАО Колос Белогорья.jpg

Denerdgi.jpg
VectorCompani.jpg
eliteco.jpg
VectorCzech.jpg  
 ICK.jpg  ТАН.jpg           

Третім будеш? Третім будеш? На заводі почав роботу ще один зварювальний робот. Тепер їх троє.
Подробнее
Grain Storage Forum Elevator 2021. Выше нас - только небо. Grain Storage Forum Elevator 2021. Выше нас - только небо.

На Grain Storage Forum Elevator 2021 наградили лучших представителей зерновой отрасли. Звание лучшего поставщика элеваторного оборудования 2020 года получил Хорольский механический завод.

Подробнее
«Сарафанне радіо» або Маркетинг із уст в уста. «Сарафанне радіо» або Маркетинг із уст в уста.

У 2019 році завод поставив обладнання для крупозаводу в Австрію. До австрійця приїхав товариш - фермер з Німеччини. Побачив наше обладнання в роботі. Дізнався ціну і восени 2020 року придбав собі БСХ-3-01. Восени 2020, до німецького фермера приїхали його колеги, побачили БСХ-3-01 в роботі, дізнались ціну, здивувались, запитали чи зможемо пофарбувати за їхнім дизайном. На фото, відвантаження 5-ти сепараторів до Німеччини.

Подробнее
История введены в эксплуатацию десятки технологических линий
  • Успешно работающее на рынке
    Предприятие, вполне успешно работающее на рынке зерноперерабатывающего оборудования. Это и зерноочистительные сепараторы производительностью от 3 до 100 т/ч, мучные и крупяные рассева, широкая гамма зернодробилок, различное оборудование для производства круп, нории, шнековые транспортеры и др. Всего более 70 единиц оборудования.
  • Изготовление «под ключ»
    Предприятие, вполне успешно работающее на рынке зерноперерабатывающего оборудования. Это и зерноочистительные сепараторы производительностью от 3 до 100 т/ч, мучные и крупяные рассева, широкая гамма зернодробилок, различное оборудование для производства круп, нории, шнековые транспортеры и др. Всего более 70 единиц оборудования.
ЦЕНА — КАЧЕСТВО

Наш рынок — это не только Украина, а и Россия, Молдова, Узбекистан, Казахстан. И это, прежде всего, по причине разумного соотношения ЦЕНА — КАЧЕСТВО. Высокие цены — это не принцип нашей работы. Деньги зарабатывать не установлением высокой цены, а брать «оборотом». Вот политика, которой руководствуется коллектив нашего завода. И это срабатывает, процент роста реализации по сравнению с 1999 годом составил почти 200%. Делать хорошие машины на плохом оборудовании невозможно. Поэтому значительная часть прибыли уходит на обновление основных средств производства.

В 2000 году была приобретена высокопроизводительная установка плазменного раскроя листового металла с компьютерным управлением «Хорол-1?. В первой половине этого года планируется установление еще одной, более мощной. Покупается металлообрабатывающее оборудование.